Szkolenia handlowe

Wspieramy naszych Klientów i Partnerów Biznesowych  na polu kupna – sprzedaży. Naszym trenerom bardzo dobrze znane są procesy sprzedaży i problemy, jakie napotykają handlowcy w sprzedaży i negocjacjach.

Sami z zawodu jesteśmy handlowcami i nasze własne doświadczenie powoduje, że jesteśmy najlepszym zespołem do współpracy. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych trenerów biznesowych, którzy swoją bogatą wiedzą pragną się dzielić i pomóc partnerom w osiągnięciu ich osobistego sukcesu.

Nasze szkolenia proponujemy tym, którzy pragną być liderami na rynku w dziedzinie sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta. Bogata lista referencyjna w zakresie doskonalenia kompetencji handlowych sił sprzedaży jest powodem do naszej dumy.

FORMA NASZYCH SZKOLEŃ - aktywny trening, ćwiczenia praktyczne, case study, symulacje, eksperymenty, prezentacje, testy i kwestionariusze, zadania i zabawy o charakterze diagnostycznym. Uczestnicy otrzymują bardzo bogate materiały szkoleniowe, obfitujące w konkretne przykłady do zastosowania po szkoleniu w rzeczywistej pracy.

DLA SIŁ HANDLOWYCH (HANDLOWCÓW, PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH, PRACOWNIKÓW DZIAŁÓW OBSŁUGI KLIENTA, PRACOWNIKÓW DZIAŁÓW ZAKUPÓW, SERWISANTÓW) MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ WIELE SZKOLEŃ I DZIAŁAŃ WSPIERAJĄCYCH EFEKTYWNOŚĆ.

SZKOLENIA HANDLOWE, SPRZEDAŻOWE, OBSŁUGA KLIENTA (Dla handlowców, przedstawicieli handlowych, pracowników salonów sprzedaży, sklepów i sieci, pracowników działów: obsługi klienta, zakupów, realizacji zamówień, wsparcia sprzedaży)

SZKOLENIA Z NIEZBĘDNICZKA KAŻDEGO HANDLOWCA:

SZKOLENIA Z NEGOCJACJI:

WINDYKACJE NALEŻNOŚCI:

REKLAMACJE:

SPRZEDAŻ DO FIRM PRODUKCYJNYCH:

DLA SERWISU:

SZKOLENIA DLA ZWIERZCHNIKÓW SIŁ HANDLOWYCH:

OCENIANIE KOMPETENCJI – TRUDNE ZADANIE KAŻDEGO ZWIERZCHNIKA:

USŁUGI WSPIERAJĄCE SZKOLENIA: