SZKOLENIA

 

SZKOLENIA DOSTOSOWANE DO POTRZEB – SZYTE NA MIARĘ

Celem naszej firmy jest przygotowanie szkoleń dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Przygotowujemy szkolenia szyte na miarę. W związku z tym dużą uwagę zwracamy na przygotowanie szkolenia i zbieranie informacji dotyczących potrzeb naszych Klientów.

Przebieg każdego szkolenia oparty jest o zasadę: 80% DOSKONALENIA KOMPETENCJI WARSZTATOWO – 20% POZNANIA NIEZBĘDNEJ WIEDZY. Prowadzone przez nas szkolenia opierają się na praktycznych zadaniach indywidualnych i grupowych oraz case studies, symulacjach i scenkach, grach, zabawach, kwestionariuszach, testach. 

top

SZKOLENIA DLA FIRM PRODUKCYJNYCH

Współpracując z nami otrzymasz narzędzia pozwalające wyszkolić zarówno kadrę kierowniczą, mistrzów zmiany, brygadzistów, jak również pracowników liniowych i specjalistów Nasi trenerzy to specjaliści zajmujący się organizacją pracy w działach produkcyjnych, z praktycznym doświadczeniem w zarządzaniu produkcją. 
>> Zobacz nasze szkolenia dla firm produkcyjnych

top

SZKOLENIA DLA KADRY MENADŻERSKIEJ

Menedżerowie są siłą napędową każdej firmy. Dlatego szczególnie starannie dobieramy trenerów do współpracy z nimi. Dzięki temu nasze szkolenia są jeszcze bardziej praktyczne i służą rozwiązywaniu realnych problemów.
>> Zobacz nasze szkolenia menadżerskie

top

SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW DZIAŁÓW: SPRZEDAŻY, ZAKUPÓW, OBSŁUGI KLIENTA, PH, SERWISU

Pomożemy Tobie i Twoim pracownikom osiągnąć sukces na polu kupna – sprzedaży! Sami z zawodu jesteśmy handlowcami i nasze własne doświadczenie powoduje, że jesteśmy najlepszym zespołem do współpracy.
>> Zobacz nasze szkolenia handlowe

top

SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW DZIAŁÓW HR

Chcesz nauczyć się przygotowywać, wdrażać i usprawniać procesy personalne w swojej Firmie? Jeśli tak, to szkolenia z tematyki zarządzania zasobami ludzkimi są właśnie dla Ciebie.
>> Zobacz nasze szkolenia HR dla działu personalnego

top

SZKOLENIA Z OBSZARÓW IT

Chcesz zyskać biegłość w poruszaniu się po programach z zakresu MS Office i innych ? Jeśli tak, to szkolenia z naszej oferty są dla Ciebie. Oferujemy szkolenia IT na poziomie podstawowym i zaawansowanym. 
>> Zobacz nasze szkolenia IT

top

SZKOLENIA DOSKONALĄCE KOMPETENCJE OSOBISTE

Kompetencje interpersonalne i umiejętności osobiste odgrywają kluczową rolę w naszym życiu zawodowym. Dlatego warto nieustannie dbać o ich rozwój. Ty też możesz nabrać pozytywnej energii i mieć wpływ na to, co dzieje się w Twoim życiu!
>> Zobacz nasze szkolenia z umiejętności osobistych

top

AKADEMIA RĘKODZIEŁA

Jeśli pasjonuje Cię rękodzieło artystyczne i chcesz rozwijać swoje umiejętności praktyczne w wielu ciekawych dziedzinach – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów na dwóch poziomach zaawansowania: podstawowym i zaawansowanym. Przyjdź do nas i zacznij swoją przygodę z rękodziełem. Dołącz do społeczności ludzi z pasją. 
>> Zobacz nasze szkolenia z rękodzieła artystycznego