MAŁGORZATA GROCHOWSKA

Małgorzata Grochowska _małe

  • Coach, Tutor, Trener z wieloletnim doświadczeniem menadżerskim i trenerskim, praktyk z obszaru Analizy Transakcyjnej;
  • Współpracuje z analitykami transakcyjnymi z Europy;
  • Prowadzi szkolenia dla menadżerów i profesjonalistów w języku polskim i niemieckim, z wykształcenia także germanista i lektor języka niemieckiego.

Trener i coach z wieloletnim doświadczeniem menadżerskim i trenerskim. Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry zarządzającej z psychologii zarządzania zespołem (kierowanie, motywowanie, komunikacja, dobór kadr, systemy ocen i inne). Specjalizuje się głównie w szkoleniach dla menadżerów i profesjonalistów z obszaru Analizy Transakcyjnej oraz możliwości jej wykorzystania we wzroście efektywności menadżerów.

Przygotowała i przeprowadziła wiele projektów szkoleniowych, których celem była poprawa jakości komunikacji, wzrost efektywności zawodowej menadżerów, doskonalenie kompetencji kierowniczych kadry zarządzającej. W zakresie Analizy Transakcyjnej szkoli także trenerów wewnętrznych i profesjonalistów. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i coachingu w języku niemieckim. Małgorzata jest także doświadczoną tłumaczką języka niemieckiego, na co dzień współpracuje z menadżerami i specjalistami z Europy.

W ramach wprowadzenia narzędzi analizy transakcyjnej do codziennej pracy uczestników szkoleń i coachingu współpracuje  z wybitnymi polskimi naukowcami i ośrodkami edukacyjnymi. Wspiera wprowadzenie narzędzi Analizy Transakcyjnej w polskiej edukacji, jest autorką innowacji pedagogicznej w gimnazjum, w skład której wchodzą elementy analizy transakcyjnej, coachingu, zarządzania stresem i pracy z emocjami. Prowadzi szkolenia  dla kadry menadżerskiej, kierowniczej i specjalistycznej, pokazując nowe możliwości rozwoju.  Rozwija kompetencje, wspiera we wdrażaniu i utrzymaniu zmian.

W ostatním czasie realizowała projekty szkoleniowe i coachingowe dla firm: Al – Bis, Medivet, Cefarm, DGA, Forte, Żywiec Trade, Aga Light, Elmega, El 12, Neonet, Bims Plus, Meble Wajnert, DAGMA, Ronal Polska, As- Bau, TNT Express Worldwide, CAPGEMINI, BP Europa, GKN Driveline, Rhenus, Legutko, Farutex, Odra Pak, Merida, Hortico i wiele innych.

 Realizuje z klientami autorskie projekty rozwojowe. W swojej pracy koncentruje się na efektywności i osiąganiu założonych celów oraz na rozwiązywaniu problemów, przed którymi stoją menadżerowie zespołów handlowych i produkcyjnych. Pracę trenera łączy z pasją, jaką jest doskonalenie w zakresie Analizy Transakcyjnej. Z sukcesem przenosi na pole komunikacji i zarządzania wiedzę z dziedziny Analizy Transakcyjnej – teoria i praktyka gier i manipulacji.

Podczas realizacji szkoleń dba o dostosowanie wiedzy, ćwiczeń i symulacji do specyfiki i sposobu uczenia się przez tę grupę uczestników. Szkolenia prowadzone przez nią są oceniane jako niezwykle ciekawe, przydatne w codziennej pracy handlowej i dla wielu doświadczonych uczestników są dużym wyzwaniem.