PIOTR PALUCH

Psychoterapeuta współpracujący z wrocławską firmą szkoleniowo – doradczą Akademia Rozwoju Umiejętności.

Prowadzi zajęcia od 1996 roku. Kształcił swoje doświadczenie w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów, w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, w Szkole Psychoterapii Indywidualnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie (obecnie Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej), w Katedrze Psychotarapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Przez 11 lat uczestniczył w seminariach profesora Ricardo Carrabino z Palermo, poświęconych psychoanalizie według nauczania Jacquea Lacana. Ma wieloletnie praktyczne doświadczenie w pracy z menadżerami.

Zapraszam do gabinetu life-coachingu we Wrocławiu w siedzibie firmy Akademia Rozwoju Umiejętności. Zapewniam komfortowe warunki pracy i dyskrecję. Proszę zadzwonić, by umówić się na spotkanie.
Piotr Paluch, Tel. 605 05 44 43

pi6Piotr Paluch – coach, trener i psychoterapeuta. Prowadzi zajęcia od 14 lat. Kształcił swoje doświadczenie w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów, w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, w Szkole Psychoterapii Indywidualnej w PIPK w Krakowie (obecnie Polski Instytut Psychoterapii Integracyjnej), w Katedrze Psychotarapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez 10 lat uczestniczył w seminariach profesora Ricardo Carrabino z Palermo, poświęconych psychoanalizie według nauczania Jacquea Lacana. Ma wieloletnie praktyczne doświadczenie w pracy z menadżerami.