HONORATA DUDEK – FRYSIAK

Honorata Dudek

  • Trenerka z praktycznym, wieloletnim doświadczeniem trenerskim i zawodowym w wystąpieniach publicznych;
  • Specjalistka z doświadczeniem w branży branży radiowo – telewizyjnej;
  • Od ponad 10 lat prowadzi warsztaty z wystąpień publicznych, prezentacji, autoprezentacji;
  • Posiada bogate doświadczenie w indywidualnej pracy z klientami w obszarze wizerunku publicznego;
  • Mentor, coach, trener w obszarze wystąpień publicznych.

Doktorantka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, absolwentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych oraz Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowany Trener Biznesu. Ekspert w obszarze Public Relations – budowania wizerunku, technik autoprezentacji i wystąpień publicznych. Członek Vital Voices Polska. Jest to klub mentoringowy, celem którego jest praca nad doskonaleniem sztuki publicznego występowania. Uczestnicy tego programu biorą udział w zajęciach w telewizji.

W dotychczasowej karierze pracowała w mediach – Gazecie Wyborczej oraz Telewizji Polskiej.  Pełniła funkcje Dyrektora ds. PR w jednej ze spółek grupy Getin Hoding S.A. Przygotowała i przeprowadziła kilkadziesiąt konferencji krajowych i międzynarodowych.

W Akademii Rozwoju Umiejętności prowadzi autorskie szkolenia i warsztaty z zakresu wystąpień publicznych zarówno dla grup zamkniętych, jak i klientów indywidualnych. W pracy szkoleniowej stawia na wymiar praktyczny i bezpośredni kontakt z uczestnikami.

Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne. Celem takiego treningu jest przygotowanie do wystąpień publicznych i wypowiedzi w mediach.

Pracuje z kadrą zarządzającą w firmach i instytucjach, szkoli również polityków.

Zrealizowała szkolenia i usługi PR dla organizacji publicznych, komercyjnych oraz non-profit, m. in. dla Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Air Club, Pracodawców Zdrowia, Związku Lekarzy Rodzinnych – Pracodawców, Biogenoma Sp. Z o.o., P.A.U. Education.

Jej pasją jest tango. Od czterech lat uczestniczy w warsztatach, maratonach tańca i występuje publicznie. Uczyła się sztuki tego tańca u źródła czyli w szkołach tanga w Buenos Aires.