CEZARY FANSELOW

Cezary FanselowTrener i praktyk absolwent Politechniki Białostockiej. Uzyskany tytuł: magister inżynier mechanik;

Doświadczenie zdobył jako Manager w firmie produkcyjnej Faurecia Fotele Samochodowe w Grójcu i Faurecia Wałbrzych sp. z o.o;

Specjalizuje się w obszarze szkoleń i wdrożeń z obszaru Lean Management.

Podczas swojej kariery zawodowej zbudował i zarządzał zespołem ponad 100 osobowym, czego ukoronowaniem było uzyskanie w 2006 roku wyróżnienia jako najlepszy Manager roku. W czasie pracy korporacyjnej z powodzeniem doskonalił umiejętności w zakresie zarządzania i doskonalenia  procesami produkcji w aspektach jakości, środowiska i bezpieczeństwa. Posiada uprawnienia audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością, wg normy z rodziny ISO 9000, z wymaganiami dodatkowym,i wg ISO/TS 16949 oraz audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Środowiskiem wg normy  ISO 14001.

Obecnie jako trener- coach wykorzystuje swoją wiedzę do wdrażania narzędzi stosowanych w zarządzaniu  procesami produkcji między innymi: Japońskie techniki 5”S”,VSM – Value Stream Mapping, TPM – Total Productive Maintenance, Lean Manufacturing Basics, Principles and Techniques, Zasady i narzędzia jakości.

Wdrażanie narzędzi i standardów 5S, AM, Kaizen, Kanban, Poka – Yoke i inne. Zrealizował ok 2000 godzin  w formie szkoleń otwartych, dedykowanych, warsztatów i konsultacji dla firm z branży motoryzacyjnej, medycznej, spożywczej, AGD i innych, w tym szkoleń dofinansowywanych z EFS.

Wdrażał projekty szkoleniowe i doradcze m.in. dla: General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o, Mahle Polska Sp. z o.o, TRW Polska Sp. z o.o, BorgWarner Rzeszów Sp. z o. o., Wojskowych Zakładów Uzbrojenia SA, Plastica Sp. z o.o, Wirthwein Polska Sp. z o.o, Pfeifer&Langen Glinojeck SA, Coca – Cola HBC Polska Sp. z o.o, AAM Poland Sp. z o.o, Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o, Faurecia Wałbrzych Sp. z o.o, Faurecia Fotele Samochodowe Sp. z o.o, SEWS-CABIND Poland Sp. z o.o.