BEATA KOTLIŃSKA

Trener wewnętrzny jednej z polskich firm i coach z wieloletnim praktycznym doświadczeniem

Absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu

Absolwentka studiów podyplomowych Coaching Profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie

Trener z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, budowaniu zespołów i zarządzaniu. Specjalizuje się w szkoleniach dla handlowców z technik sprzedaży, organizacji pracy i zarządzania czasem, a także kadry zarządzającej z zarządzania zespołami, motywowania pracowników i osiągania celów.

Tworzy i realizuje szkolenia dla grup o zróżnicowanej strukturze, celach i zadaniach. Celem tych szkoleń jest pomoc pracownikom w odnalezieniu swojego miejsca i swojej roli w zespole, oraz poprawieniu komunikacji, organizacji i efektywności tych zespołów.

Uczestnicy jej szkoleń cenią przyjazną i sprzyjającą nauce atmosferę. Szkolenia bazują na doświadczeniach uczestników i na bardzo bogatym doświadczeniu sprzedażowym prowadzącej. Energiczna i pełna zapału, wierzy, że w sprzedaży bardzo ważne są profesjonalna wiedza, umiejętności i właściwa postawa, a warunkiem niezbędnym do czerpania satysfakcji z tego co się robi, są pozytywne przekonania i proaktywna postawa życiowa.

Szkoli w następujących obszarach: rozmowa sprzedażowa – alternatywny scenariusz spotkania handlowego, elementy NLP w sprzedaży, mechanizmy psychologiczne w sprzedaży, warsztat pracy sprzedawcy, prowadzenie rozmowy handlowej, profesjonalizm w pracy handlowca, ścieżka dotarcia do klienta VIP, negocjacje w sprzedaży, sprzedaż charyzmatyczna, rekrutacja i selekcja sprzedawców, budowanie autorytetu szefa, warsztaty rozwoju osobistego.

W ostatnim czasie realizowała projekty szkoleniowe i coachingowe dla firm: Severstallat Silesia, Al – Bis, Fatro Polska, Macopharma, PZU S.A, Medivet.

Oprócz szkoleń sprzedażowych i rozwoju profesjonalnego jest także autorką unikalnego projektu szkoleniowego „Mama w firmie” skierowanego do pracujących matek. Wyjątkowość projektu polega na połączeniu zajęć rozwojowych dla matek (rozwój osobisty, choreoterapia) oraz specjalnego programu edukacyjno-rekreacyjnego dla ich dzieci.